Podhalański Techniczno – Sprawnościowy Turniej Dzieci w Taekwondo Olimpijskim

19 marca 2017 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Spytkowicach po raz trzeci zorganizowany został Podhalański Techniczno – Sprawnościowy Turniej Dzieci w Taekwondo Olimpijskim.
Gospodarzem tych zawodów było Gminne Centrum Kultury w Spytkowicach, natomiast patronat honorowy objął wójt  Gminy Spytkowice Pan Ryszard Papanek.
W zawodach sprawnościowych  wzięło udział 120 zawodników i zawodniczek z 5 klubów (10 sekcji ) małopolski.

Kluby biorące udział w zawodach:
1.    Stróża
2.    Trzebunia
3.    Zakopane
4.    Spytkowice
5.    Bochnia
6.    Tymbark
7.    Lipnica Murowana
8.    Pcim
9.    Chabówka
10.    Dobra

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników, rodzicom i trenerom dziękujemy za poświęcenie i trud pracy włożony w przygotowanie dzieci oraz pomoc w organizacji turnieju. Sędziom dziękujemy za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów.
Pani dyrektor Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych Danucie Zawiłowicz dziękujemy za współpracę i  udostępnienie hali sportowej. Szczególne podziękowania kierujemy trenerowi
i kierownikowi zawodów Panu Kazimierzowi Stożkowi, który każdego roku z wielkim zaangażowaniem i oddaniem pracuje na rzecz zawodów.
Turniej został zorganizowany dzięki sponsorom, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przychylność oraz wkład finansowy i rzeczowy na poczet turnieju. Tegoroczny konkurs wsparli: Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej, Gmina Spytkowice, firma Redox, Rapacz oraz Pan Piotr Łazarski.

Zestawienie wyników drużynowych

miejsce

klub

punkty

1

Spytkowice

96

2

Lipnica Murowana

88

3

Pcim

41

4

Tymbark

40

5

Bochnia

37

6

Chabówka

32

7

Trzebunia

26

8

Zakopane

18

9

Stróża

17

10

Dobra

16