Kalendarz imprez 2020

LP.

MIESIĄC

DATA

IMPREZA

MIEJSCE

ORGANIZATOR

1.

STYCZEŃ

06.01.2020

ORSZAK TRZECH KRÓLI

HALA SPORTOWA

GCK+UG

19.01.2020

JASEŁKA GMINNE

SALKA PARAFIALNA

GCK +PRZEDSZKOLE STOKROTKA+ SPNR3

22.01.2020

WYSTAWA MILITARNA+ PRELEKCJA DLA MŁODZIEŻY

GCK

GCK

26.01.2020 *

PUCHAR SWATA

PLENER

FUNDACJA „IDEA”

2.

LUTY

12.02.2020

PUCHAR WÓJTA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

WYCIĄG „BESKID”

UG + SZKOŁA NR 1

29.02.2020

PUCHAR WÓJTA W TENISIE STOŁOWYM

HALA SPORTOWA SZKOŁA NR 1

SZKOŁA NR 1, NR3+UG

3.

MARZEC

01.03.2020

PRELEKCJA PAMIĘCI ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM

GCK

GCK + RADA PROGRAMOWA

07.03.2020

KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET I MĘŻCZYZN

GCK

GCK

29. 03.2020

TURNIEJ TAEKWONDO

HALA SPORTOWA

GCK+KLUB SPORTOWY TURBACZ

4.

KWIECIEŃ

05.04.2020

KONKURS PALM

UG

GCK+UG+RADNI

11.04.2020

KONKURS KOSZYCZKÓW

PLAC PRZY KOŚCIELNY

GCK+UG+ZWIĄZEK PODHALA

30.04.2020

KONSTYTUCJA 3 MAJA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY+ HALA SPORTOWA SZKOŁA NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

5.

MAJ

03.05.2020

PIELGRZYMKA ROWEROWA „GWIAŹDZISTA”

SPYTKOWICE- LUDŹMIERZ

TOWARZYSTWO CYKLISTÓW „ORZEŁ”

16.05 2020

DNI PAPIESKIE "100 lecie urodzin Św. Jana Pawła II"

HALA SPORTOWA SP 1

UG+SP 1,2,3+ GCK+RADA

24.05.2020

MAJÓWKA POKOLEŃ

SALKA PARAFIALNA

RADA GMINY

31.05.2020

DZIEŃ DZIECKA

SP2

GCK+SP2

31.05.2020

PUCHAR SZLAKU SOLNEGO

KOMPLEKS „BESKID”

UG

6.

CZERWIEC

01.06.2020

BIEG PRZEŁAJOWY PRZECIW UZALEŻNIENIOM

BOISKO SPORTOWE

SZKOŁA NR 1

07.06.2020

FESTYN RODZINNY

FESTIWAL KOLORÓW

SP3

GCK+SP3

20.06.2020

- MINI PODHALE TOUR
- MARATON ROWEROWY PODHALE TOUR

BOISKO SPORTOWE

UG+ TOWARZYSTWO CYKLISTÓW „ORZEŁ

27.06.2020

FESTYN GMINNY

- ROZPOCZĘCIE LATA

- ŚWIĘTO MIODU

BOISKO SPORTOWE

PRZY SP1

GCK+ ZRZESZENIE PSZCZELARZY

7.

SIERPIEŃ

…08.2020

SZTAFETA ŁĄCZYMY SPYTKOWICE

SPYTKOWICE -SPYTKOWICE

UG+ SEKCJA TURYSTYCZNO FIZYCZNA ZWIĄZEK PODHALAN „ORZEŁ”

23.08.2020

DOŻYNKI GMINNE

GCK

GCK+ UG

8.

WRZESIEŃ

01.09.2020

ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

„GRONIK”,

CMENTARZ

PARAFIALNY

 

UG+SHS+SZKOŁY

 

07-12.09.2020

KONKURS PLASTYCZNY-LEGENDY I BAŚNIE KARPACKICH

GCK

GCK+RADA PROGRAMOWA

9.

PAŹDZIERNIK

2.10.2020

KONKURS RECYTATORSKI IM. KATARZYNY KRACIK

GCK

GCK

04.10.2020

DIAMENTOWE I ZŁOTE GODY PAR MAŁŻEŃSKICH

RESTAURACJA

UG+ USC

14.10.2020

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

RESTAURACJA

UG

10.

LISTOPAD

07.11.2020

ZADUSZKI POETYCKIE

GCK

UG+GCK+RADA PROGRAMOWA

20.11.2020

MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

HALA SPORTOWA SZKOŁA NR 1

GMINNE PRZEDSZKOLE

„ STOKROTKA”

+UG

11.

GRUDZIEŃ

05.12.2020

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

HALA SPORTOWA

GCK+UG+SP1

17.12.2020

KONKURS ŚWIĄTECZNY

GCK

 

*- TERMIN ZALEŻNY OD POGODY