INFORMACJA GOPS SPYTKOWICE

Osoby starsze, niepełnosprawne i niesamodzielne
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Spytkowicach przypomina, że w związku z zagrożeniem COVID-19, osoby starsze, niepełnosprawne i niesamodzielne powinny ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych i poprosić bliskich lub otoczenie sąsiedzkie o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.
Apelujemy do wszystkich mieszkańców o szczególne zwrócenie uwagi na sąsiadów wymagających wsparcia w tym zakresie oraz jeżeli zachodzi taka potrzeba o powiadomienie ośrodka o takich osobach.
 
Osoby starsze, niepełnosprawne i niesamodzielne, które nie mają możliwości skorzystania z pomocy rodziny lub sąsiadów proszone są o kontakt telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Spytkowicach pod nr tel. 18 26 88 486, 18 26 88 582 lub nr kom. 518 350 413.
 
GOPS Spytkowice, w związku  z rosnącym zagrożeniem, mając na uwadze dobro mieszkańców oraz by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa,  nie prowadzi bezpośredniej obsługi Klientów, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, od dnia 16.03.2020r do odwołania -  czynny w godzinach: od 8.00 do 12.00.