Informacja Małopolska Fundusze Europejskie

W związku z wystąpieniem przypadków koronawirusa w Polsce oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne odwołane zostają zaplanowane w dniu 23 marca 2020 r. Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Państwa Gminach.
Ponadto informujemy, iż od poniedziałku, 16 marca 2020 r. o możliwościach pozyskiwania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 można będzie porozmawiać online.
Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.
Jak skorzystać z usługi?
Konsultacje online odbywać się będą w godzinach pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli w poniedziałki od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00
Instytucje oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach połączyć się z naszymi konsultantami.
Wystarczy wybrać aplikację Skype, wpisać login właściwy dla poszczególnych Punktów Informacyjnych:
    • Punkt Informacyjny w Tarnowie:
Login: fem.tarnow@umwm.malopolska.pl
    • Punkt Informacyjny w Nowym Targu:
Login: fem.nowy.targ@umwm.malopolska.pl
    • Punkt Informacyjny w Nowym Sączu:
Login: fem.nowy.sacz@umwm.malopolska.pl
    • Punkt Informacyjny w Chrzanowie:
Login: fem.chrzanow@umwm.malopolska.pl
    • Punkt Informacyjny w Krakowie:
Login: fem@umwm.malopolska.pl
O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco na stronie www.rpo.malopolska.pl i Profilu Małopolska Fundusze Europejskie oraz pod nr Infolinii: (12) 616 06 16.