Informacja - GOPS Spytkowice

Szanowni Państwo, w związku z docierającymi do nas sygnałami o osobach podających się za pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Spytkowicach i dzwoniących do osób z terenu naszej gminy, informujemy, że:
1. Pracownicy GOPS Spytkowice jeżeli uzyskali informacje o osobie potrzebującej wsparcia,  telefonicznie kontaktują z daną osobą celem weryfikacji, czy dana osoba potrzebuje pomocy (również dotyczy osób na kwarantannie).    
2. Pracownicy GOPS Spytkowice, nie żądają gratyfikacji finansowych za swoje działania.
3. Pracownicy socjalni nie dezynfekują mieszkań, taka akcja nie jest prowadzona na terenie gminy.
4. Każdorazowo należy sprawdzić wyświetlający się numer lub zadzwonić do GOPS Spytkowice celem potwierdzenia, nasze numery: 18 26 88 486, 18 26 88 582, kom. 518 350 413. Przypominamy każdy pracownik GOPS Spytkowice podczas rozmowy telefonicznej przedstawia się.    
4. W związku z zagrożeniem epidemicznym ośrodek ogranicza kontakty bezpośrednie, tylko w sytuacjach koniecznych odwiedzamy Klientów, jednakże każdy pracownik socjalny, posiada legitymację, którą ma obowiązek okazać.    
5. W tym trudnym czasie epidemii bardzo prosimy o czujność i szczególne zwracanie uwagi na osoby dzwoniące i podające się za pracowników różnych instytucji.